BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

Ekodopłaty

Uchwała

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

W czwartek, 20 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne w świetlicy kulturalno – oświatowej w Marezie. Organizatorem spotkania była Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich w Marezie oraz Urząd Gminy Kwidzyn. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba.

Spotkanie otworzył Ks. Krzysztof Kuratczyk, z Parafii p.w. Św. Jana Ewangelisty. Jak co roku, dzieci z Przedszkola Słoneczko w Marezie, umiliły uroczystość wspaniałym występem artystycznym. Tradycyjnie goście podzielili się opłatkiem i zasiedli do degustacji potraw przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marezie. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Czas spędzony razem upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.