• E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN


W czwartek, 20 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne w świetlicy kulturalno – oświatowej w Marezie. Organizatorem spotkania była Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich w Marezie oraz Urząd Gminy Kwidzyn. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba.

Spotkanie otworzył Ks. Krzysztof Kuratczyk, z Parafii p.w. Św. Jana Ewangelisty. Jak co roku, dzieci z Przedszkola Słoneczko w Marezie, umiliły uroczystość wspaniałym występem artystycznym. Tradycyjnie goście podzielili się opłatkiem i zasiedli do degustacji potraw przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Marezie. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Czas spędzony razem upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.

 

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.