Aplikacja BLISKO

Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w poniedziałek, w Szkole Podstawowej w Korzeniewie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Kwidzyn dla nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli. Pedagogów doceniono za codzienną pracę pedagogiczną nad kształtowaniem postaw i umysłów młodego pokolenia, a także za wysokie osiągnięcia w dziedzinie oświaty. Uroczystość uświetnił wspaniały występ przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Korzeniewie. Na zakończenie dyrektorzy szkół złożyli podziękowania Pani Wójt za dotychczasową, owocną współpracę oraz wsparcie dla oświaty w mijającej kadencji 2014-2018.