• Informacja

  Informacja

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Uchwała

  Uchwała

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w poniedziałek, w Szkole Podstawowej w Korzeniewie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Kwidzyn dla nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli. Pedagogów doceniono za codzienną pracę pedagogiczną nad kształtowaniem postaw i umysłów młodego pokolenia, a także za wysokie osiągnięcia w dziedzinie oświaty. Uroczystość uświetnił wspaniały występ przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Korzeniewie. Na zakończenie dyrektorzy szkół złożyli podziękowania Pani Wójt za dotychczasową, owocną współpracę oraz wsparcie dla oświaty w mijającej kadencji 2014-2018.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.