• Aplikacja BLISKO

  Aplikacja BLISKO

 • Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

  Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

 • E-dowody

  E-dowody

 • Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

  Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

 • Ekodopłaty

  Ekodopłaty

 • Europejskie Drzewo Roku 2019!

  Europejskie Drzewo Roku 2019!

 • Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

  Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

 • Instalacje

  Instalacje

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w poniedziałek, w Szkole Podstawowej w Korzeniewie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Kwidzyn dla nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli. Pedagogów doceniono za codzienną pracę pedagogiczną nad kształtowaniem postaw i umysłów młodego pokolenia, a także za wysokie osiągnięcia w dziedzinie oświaty. Uroczystość uświetnił wspaniały występ przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Korzeniewie. Na zakończenie dyrektorzy szkół złożyli podziękowania Pani Wójt za dotychczasową, owocną współpracę oraz wsparcie dla oświaty w mijającej kadencji 2014-2018.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.