E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 19 - grudzień 2018

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

We wtorek, w Sali Tradycji Kulinarnej w Rakowcu, po raz kolejny, odbyło się spotkanie wigilijne dla najstarszych mieszkańców Rakowca. Wigilia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Miłośników i Sympatyków wsi Rakowiec, Koło Gospodyń Wiejskich z Rakowca oraz Sołectwo Rakowiec, przy współudziale Urzędu Gminy Kwidzyn. Jak co roku, tak i tym razem spotkanie upłynęło w ciepłej rodzinnej atmosferze. Na stole zagościły pyszne, wigilijne potrawy przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rakowca. Podczas uroczystości goście dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy. Życzenia świąteczne zgromadzonym  złożyli Wójt Gminy Kwidzyn Dariusz Wierzba, Sołtys wsi Rakowiec Elżbieta Szczukowska oraz ksiądz Ireneusz Kuc.