OGŁOSZENIE WÓJTA

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

Powiślańska Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Za nami już kolejne wydarzenie tj. Święto Wsi-Dożynki Parafialne w Tychnowach, które na szczęście odbyły się w towarzystwie dobrej pogody. Nie zabrakło również pogody ducha podczas tradycyjnego Turnieju Sołectw, w którym pierwsze miejsce zajęło Sołectwo Tychnowy zdobywając 21 pkt. Natomiast w Konkursie Wieńców Dożynkowych pierwsze miejsce ex aequo zajęły sołectwo Brachlewo oraz Tychnowy. Nie zabrakło również animacji dla najmłodszych, warsztatów rękodzielniczych nawiązujących do starych tradycji. na scenie wystąpiła Wesoła Gromadka, Zespół Pieśni i Tańca Powiśle, Zespół Pas de nom, Młodzież z SP Tychnowy, Kabaret Czwarta Fala, Zespół LOOKA z repertuarem Biesiada Show.