ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z terenu Gminy Kwidzyn

RUSZA PROGRAM „MALUCH+” 2018

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 13 - wrzesień 2017

Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi

Materiały budowlane dla poszkodowanych w nawałnicach bez VAT

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Za nami pierwszy turniej Grand Prix Gminy Kwidzyn w badmintonie, który odbył się 16 września 2017r. w Szkole Podstawowej w Janowie. Organizatorem imprezy było Gminne Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu Szkolnego, które na organizację Grand Prix otrzymało dotację z budżetu gminy.
W zawodach wystartowały 54 osoby w następujących grupach:

I grupa dziewczęta szkoła podstawowa - wystartowało 14 dziewcząt . I miejsce wywalczyła Weronika Zawadzka (Janowo) ; II miejsce- Wiktoria Hals (Korzeniewo); III miejsce-Nikola Skalmowska (Brachlewo)

II grupa chłopcy szkoła podstawowa grupa A - wystartowało 13 osób . I miejsce wywalczył Dawid Kołodziejski (Janowo) ; II miejsce- Mateusz Jankowski(Rakowice) ;III miejsce-Stanisław Redmer (Tychnowy)

II grupa chłopcy szkoła podstawowa grupa B- wystartowało 13 chłopców . I miejsce wywalczył Karol Radzikowski (Tychnowy) ; II miejsce- Kacper Gubiec (Korzeniewo); III miejsce- Tymoteusz Krzemień (Rakowiec)

III grupa dziewczęta gimnazjum- wystartowało5 dziewcząt . I miejsce wywalczyła Aleksandra Osińska (Grabówko) ; II miejsce- Wiktoria Krasowska (Janowo): III miejsce- Julia Jaskuła ( Grabowo)

IV grupa chłopcy gimnazjum - wystartowało 5 chłopców . I miejsce wywalczył Michał Kadela (Janowo) ; II miejsce - Mikołaj Kadela (Janowo); III miejsce-Szymon Juszczyk (Szałwinek)

V grupa OPEN powyżej lat 16- wystartowało 5 osób osób . I miejsce wywalczył Dominik Osowski (Szałwinek) ; II miejsce- Jakub Juszczyk (Szałwinek): III miejsce-Julia Ziarko (Podzamcze)

Wśród uczestników każdej grupy rozlosowano nagrody niespodzianki w formie plecaków. Szczęście uśmiechnęło się do: Marleny Kozłowskiej, Dawida Kołodziejskiego, Wiktorii Krasowskiej, Michała Kadeli i Dominika Osowskiego.

Drugi turniej odbędzie się 21 października 2017r. również w Szkole Podstawowej w Janowie. Zapraszamy wszystkich sympatyków tego sportu oraz tych którzy chcieli by go poznać.