HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 14 - grudzień 2017

Powiślańska Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

"Powiślański Stół Bożonarodzeniowy"

Powiślański Stół Bożonarodzeniowy - to wydarzenie, które skupiło w sobotę 16 grudnia 26 Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu kwidzyńskiego. Organizatorem wydarzenia była Gmina Kwidzyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie. Tym razem miejscem kulinarnych spotkań był Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny w Górkach. Podczas tego wydarzenia nie zabrakło również występów artystycznych tj. Zespołu Śpiewaczego "Wesoła Gromadka" a także grup działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie czyli; Zespołu " PAS DE NOM" oraz Grupy Tanecznej. Każde z KGW otrzymało również upominek ufundowany przez Gminę Kwidzyn, a także zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Brodnicy (3 nagrody rzeczowe), Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (nagroda rzeczowa), Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie (3 czeki pieniężne, każdy po 400zł). Na koniec każdy z uczestników i zaproszonych gości mógł wziąć udział w degustacji dań przygotowanych przez KGW z terenu powiatu kwidzyńskiego.