OGŁOSZENIE WÓJTA

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

Powiślańska Lokalna Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

15 stycznia odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Gminy Kwidzyn nowej kadencji. Na sesji gościli Pani Wójt Ewa Nowogrodzka, Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn – Pan Henryk Ordon, Pan Krzysztof Skoczek - Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP, druhna Krystyna Żółtańska oraz koordynatorzy ze szkół. Rozmawialiśmy o nawiązaniu współpracy. Na sesji radni otrzymali oficjalne zaświadczenia o wyborze na radnych II kadencji. Następnie przeprowadzono tajne wybory na Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza Młodzieżowej Rady. Rywalizacja była spora. Wyniki głosowania:

- Przewodniczącym MRG został Jakub Humienny

- Wiceprzewodniczącą MRG została Maja Zalewska