BIULETYN GMINY KWIDZYN

Obwieszczenie wojewody

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

21.maja 2018, na placu Jana Pawła II w Kwidzynie, odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Podczas uroczystości wręczono nagrody i awanse na wyższe stopnie. W trakcie uroczystości pożegnano także, odchodzącego na emeryturę, komendanta powiatowej straży pożarnej st. bryg. Sławomira Bogiela. Obowiązki komendanta przejął st. kpt. Zbigniew Rzepka. Obecni na uroczystości, Pani Wójt Gminy Kwidzyn oraz Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn, złożyli odchodzącemu komendantowi podziękowania za dotychczasową współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy. W obchodach uczestniczyli także wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk, europosłanka Anna Fotyga, Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Tomasz Komoszyński, Starosta Powiatu Kwidzyńskiego Jerzy Godzik oraz przedstawiciele wszystkich gminy z terenu powiatu kwidzyńskiego.