BIULETYN GMINY KWIDZYN

Obwieszczenie wojewody

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

ŻYCZENIA  Z OKAZJI DNIA SAMORZĄDOWCA, który został uchwalony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 27 maja 2000 r.

Z tej okazji składam serdeczne życzenia Pani Wójt i wszystkim pracownikom samorządowym, radnym, sołtysom i radom sołeckim. Dziękuję Państwu za codzienny trud i ciężką pracę, dla dobra lokalnych społeczności. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu rozkwitają nasze sołectwa i pięknieje nasza Gmina. Służba publiczna nie zawsze bywa zadaniem łatwym, potrzeba wiele cierpliwości i zrozumienia, co dzień trzeba starać się sprostać oczekiwaniom lokalnych wspólnot. Aby dobrze służyć ludziom trzeba ich lubić, szanować i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Warto podejmować starania, bo przynosi to ogromną satysfakcję. Życzę z całego serca, by Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby lokalne społeczności wspierały Wasze inicjatywy i chętnie angażowały się w budowanie lepszego jutra. Dziękuję za Waszą pracę w samorządzie Gminy, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym oraz satysfakcji z pracy zawodowej.

Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn Henryk Ordon.