BIULETYN GMINY KWIDZYN

Obwieszczenie wojewody

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Szanowni Państwo,
Zarząd Stowarzyszenia PLGD w związku z potrzebą aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020, rozpoczyna proces konsultacji społecznych mających na celu dokonanie zmian w wyżej przywołanym dokumencie.

Zakres zmian dotyczący zapisów LSR dotyczących zmian trybu wdrażania przedsięwzięcia II.1.3. Zwiększenie poziomu współpracy pomiędzy instytucjami z terenu PLGD na rzecz rozwoju turystyki z trybu konkursowego na tryb projektu grantowego.

UZASADNIENIE
Propozycja zmiany trybu wynika z przeprowadzonych dwóch naborów (nabór 9/2018 oraz nabór 16/2018) na realizację tego przedsięwzięcia. W ramach ogłoszonych naborów nie wpłynął ani jeden wniosek. W celu zrealizowania LSR i wskaźników jej realizacji zmiana trybu wdrażania ma zachęcić przyszłych wnioskodawców do aplikowania o środki na realizację tego przedsięwzięcia.

Zgodnie z „Procedurą aktualizacji LSR” możliwość składania uwag, wniosków i propozycji zmian w zapisach LSR mają wszyscy mieszkańcy naszego obszaru. Wobec powyższego zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na „Formularzu uwag do aktualizacji LSR” w terminie do dnia 6 lipca 2018. do godziny 15.00 do biura PLGD, Kwidzyn ul. Braterstwa Narodów 46 pok. 6 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: Konsultacje LSR).

Propozycję zmian (zaznaczone kolorem czerwonym ) w Lokalnej Strategii Rozwoju znajdą Państwo poniżej:

LSR - propozycje zmian

Formularz uwag