Aplikacja BLISKO

Biuletyn Gminy Kwidzyn Nr 20 - marzec 2019

E-dowody

Punkt Pomocy Poszkodowanym Przestępstwem dla mieszkańców powiatu kwidzyńskiego.

Ekodopłaty

Europejskie Drzewo Roku 2019!

Unieważnienie konkursu Czyste Powietrze Pomorza

18 lipca 2018 roku na Skwerze im. Konfederatów Obrony Wiary i Ojczyzny w Marezie, odbyły się uroczystości związane z 66. rocznicą aresztowań działaczy Konfederacji Obrony Wiary i Ojczyzny. Wójt Gminy Kwidzyn Pani Ewa Nowogrodzka, Przewodniczący Rady Gminy Kwidzyn Pan Henryk Ordon, radni Gminy Kwidzyn, mieszkańcy wsi Mareza oraz rodziny konfederatów złożyli wiązanki oraz zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą Żołnierzy Niezłomnych Konfederacji Obrony Wiary i Ojczyzny. Pamięć działaczy walczących o Polskę uczczono także modlitwą.