I Bieg Plebiscytowy

WÓJT GMINY KWIDZYN OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

OGŁOSZENIE

Badanie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 11 - Marzec 2017

1 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół w Gardei zorganizowany został „Powiślański Stół Wielkanocny”. Gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Gardeja Kazimierz Kwiatkowski. Gminę Kwidzyn reprezentowała Wójt Gminy Ewa Nowogrodzka.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania gości”. Kolejno na scenie pojawiły się dzieci z przygotowanym programem artystycznym.

W „Powiślańskim Stole Wielkanocnym” udział wzięły Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu kwidzyńskiego. Gminę Kwidzyn reprezentowały panie z KGW Rakowiec, KGW Tychnowy, KGW Brachlewo oraz KGW Pastwa. Koła Gospodyń przygotowały wspaniałe potrawy a każdy mógł skosztować tych pyszności.

Powiślański Bank Spółdzielczy ufundował trzy nagrody pieniężne w wysokości 600 zł, 400 zł oraz 200 zł Jednym z trzech wylosowanych szczęśliwców było KGW Rakowiec, które otrzymało czek na kwotę 200 zł.

Na zakończenie spotkania wójt Gminy Kwidzyn Ewa Nowogrodzka zaprosiła obecne na spotkaniu członkinie kół na Powiślański Stół Bożonarodzeniowy, który w tym roku odbędzie się w Gminie Kwidzyn.