• I Bieg Plebiscytowy

  I Bieg Plebiscytowy

 • WÓJT GMINY KWIDZYN OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW

  WÓJT GMINY KWIDZYN OGŁASZA KONKURSY NA STANOWISKA DYREKTORÓW

 • KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

  KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE

 • Badanie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego

  Badanie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 11 - Marzec 2017

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 11 - Marzec 2017

Dnia 25 marca 2017 na hali sportowej w Morągu odbył się Ogólnopolski Turniej Unihokeja Dziewcząt w kategorii: Juniorki „NOLET CUP 2017”. Dziewczęta w składzie: Anna Huzarska, Patrycja Żyła, Paulina Starankowicz, Julia Ziarko, Karina Stasińska, Kinga Czeszejko, Julia Jaskula, Ola Osińska, Karolina Ciszkowska, Natalia Dolatta, Anita Wiśniewski, Aleksandra Stankiewicz oraz Katarzyna Hebla zajęły 3 miejsce. W półfinale dopiero w rzutach karnych dziewczęta uległy zespołowi z UKS Grudka 1:0 (w regulaminowym czasie było 2:2). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się z dziewczętami z Gdańska Osowy. Po 30 minutach gry był remis 1:1. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Bardzo dobrze broniła bramkarka Julia Ziarko, a po skutecznym wykonaniu rzutów karnych przez Kingę oraz Patrycję mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 .

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.