• Ogłoszenia o naborach wniosków PLGD

  Ogłoszenia o naborach wniosków PLGD

 • Biała sobota dla lekarzy

  Biała sobota dla lekarzy

 • Odbiór odpadów wielogabarytowych

  Odbiór odpadów wielogabarytowych

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN

  BIULETYN GMINY KWIDZYN

 • Obwieszczenie wojewody

  Obwieszczenie wojewody

 • INFORMACJA

  INFORMACJA

 • OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

  OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KWIDZYN

 • KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

  KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

Dnia 25 marca 2017 na hali sportowej w Morągu odbył się Ogólnopolski Turniej Unihokeja Dziewcząt w kategorii: Juniorki „NOLET CUP 2017”. Dziewczęta w składzie: Anna Huzarska, Patrycja Żyła, Paulina Starankowicz, Julia Ziarko, Karina Stasińska, Kinga Czeszejko, Julia Jaskula, Ola Osińska, Karolina Ciszkowska, Natalia Dolatta, Anita Wiśniewski, Aleksandra Stankiewicz oraz Katarzyna Hebla zajęły 3 miejsce. W półfinale dopiero w rzutach karnych dziewczęta uległy zespołowi z UKS Grudka 1:0 (w regulaminowym czasie było 2:2). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się z dziewczętami z Gdańska Osowy. Po 30 minutach gry był remis 1:1. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Bardzo dobrze broniła bramkarka Julia Ziarko, a po skutecznym wykonaniu rzutów karnych przez Kingę oraz Patrycję mecz zakończył się zwycięstwem 2:0 .

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.