• ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

  ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

 • Forum Przedsiębiorstw 2017

  Forum Przedsiębiorstw 2017

 • OGŁOSZENIE

  OGŁOSZENIE

 • Badanie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego

  Badanie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu kwidzyńskiego

 • BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 11 - Marzec 2017

  BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 11 - Marzec 2017

30 kwietnia 2017 roku na jeziorze "Jerzewo" w miejscowości Brachlewo odbyły się po raz kolejny zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Kwidzyn, rozpoczynające tym samym sezon zmagań wędkarskich w 2017 roku. Organizatorem imprezy był Polski Związek Wędkarski Okręg Elbląg Koło Kwidzyn oraz Urząd Gminy Kwidzyn. Zawody rozpoczęły się o godzinie 6:00 zgodnie z obowiązującym od lat zwyczajem, co ułatwiło sprawy organizacyjne, tj. losowanie stanowisk, zbiórka, oficjalne otwarcie zawodów przez Prezesa Koła PZW, udanie się na wyznaczone stanowiska, badanie gruntu, nęcenie i w końcu długo wyczekiwane przez wędkarzy prawdziwe łowienie. Zawody trwały zgodnie z planem do godziny 12.00, potem nastąpiło ważenie ryb, następnie ogłoszenie wyników.
W zmaganiach wędkarskich wzięło udział 32 wędkarzy. Łowiono przede wszystkim drobne ryby: płotkę i ukleję. Pierwsza piątka otrzymała nagrody i puchary ufundowane przez Urząd Gminy Kwidzyn. 

Wyniki indywidualne:

1. Adam Zachaczewski

2. Marcin Paluszkiewicz

3. Grzegorz Czuro

4. Piotr Tomaszewski

5. Robert Śliwiński

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.