ZUS w Kwidzynie zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców z terenu Gminy Kwidzyn

RUSZA PROGRAM „MALUCH+” 2018

BIULETYN GMINY KWIDZYN Nr 13 - wrzesień 2017

Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi

Materiały budowlane dla poszkodowanych w nawałnicach bez VAT

KOMUNIKAT PREZESA KRAJOWEJ IZBY KOMINIARZY

NOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE WYCINKI DRZEW NA PRYWATNYCH GRUNTACH.

KARTĄ ZAPŁACIMY W URZĘDZIE GMINY KWIDZYN

29 kwietnia 2017 roku została rozegrana II runda Grand Prix w tenisie stołowym. Zmagania prowadzone były jednocześnie na dwóch obiektach sportowych, tj. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Tychnowach i w Janowie w 5 kategoriach wiekowych: SP dziewczęta i chłopcy, Gimnazjum dziewczęta i chłopcy oraz OPEN. II runda okazała się decydująca, gdyż nie dość że suma punktów z obydwu rund pozwoliła wyłonić zwycięzców, to właśnie w przypadku zajęcia ex aequo tego samego miejsca przez zawodników, to właśnie wyniki II rundy dawały przepustkę do gry w finale. Impreza jak co roku cieszyła się bardzo dużą frekwencją uczestników, gdyż wystartowało w niej ponad 100 osób. Obie rundy zakończyły się wręczeniem pamiątkowych medali i nagród ufundowanych przez Gminne Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Sportu Szkolnego, czyli głównego organizatora imprezy.

Zwycięzcy zagrają w finale. Finał zaplanowano na 27.05.2017r. i zagrają w nim zawodnicy, którzy zdobyli 4 najlepsze miejsca w klasyfikacji w swojej kategorii wiekowej.