Już pierwsza edycja zapowiadała duży potencjał drzemiący w Rajdzie Kwidzyńskim, dlatego wszyscy kibice i miłośnicy sportów motorowych długo czekali na imprezę, która w naszym regionie jest absolutnie czymś nowym. Druga odsłona to potwierdziła i przyciągnęła aż 53 załogi; 9 załóg

Czytaj więcej...

Wydawać by się mogło, że bieganie to sport całkowicie indywidualny – nic bardziej mylnego. Z inicjatywy zapalonych biegaczy powstała drużyna Traktor Team Gmina Kwidzyn. Jest to grupa nieformalna, która została zawiązana przez mieszkańców gminy – małżeństwo, Katarzynę i Bartłomieja Stremell.

Czytaj więcej...

23.05.2015r. w Brachlewie odbyły się II Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody poda patronatem Wójta Gminy Kwidzyn – Ewy Nowogrodzkiej. Organizatorami imprezy byli: Gospodarstwo Agroturystyczne Stajnia Brachlewo, Urząd Gminy Kwidzyn oraz proboszcz Parafii Św. Jerzego w Tychnowach ks. Piotr Świtalski.

Czytaj więcej...

27.05.2015r. na pływalni miejskiej w Kwidzynie odbyły się I Gminne Zawody Pływackie, które były jednocześnie zakończeniem prowadzonych przez cały rok szkolny 2014/2015 zajęć z zakresu nauki pływania

Czytaj więcej...

9 maja 2015 roku na sali gimnastycznej w Tychnowach został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem Turnieju był Urząd Gminy Kwidzyn. Chęć uczestnictwa w zawodach zgłosiło początkowo 8 drużyn, jednak ostatecznie w dniu turnieju, na sali gimnastycznej zameldowały się 3 drużyny:

Czytaj więcej...

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.