ZWOŁANYCH PRZEZ WÓJTA GMINY KWIDZYN W STYCZNIU, LUTYM I MARCU 2019R.

 

Lp. Sołectwo Data zebrania Termin (II termin 30 minut później Miejsce zebrania Radni uczestniczący w zebraniu
1. Baldram 28.01.2019 16.00 Sala konferencyjna Eko-Tec P. Spaczyński
2. Szałwinek 29.01.2019 16.00 Blok nr 9 (świetlica w piwnicy) R. Świerczyński
3. Janowo 30.01.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Janowie R. Świerczyński
4. Dubiel 31.01.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa M. Ungrowski
5. Brokowo 1.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa P. Spaczyński
6. Górki 4.02.2019 16.00 Dwór w Górkach M. Traczyk
7. Grabówko 5.02.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze K. Rublewska
8. Nowy Dwór 6.02.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze K. Rublewska
9. Ośno 7.02.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Liczu M. Ungrowski
10. Bronno 8.02.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Liczu Z. Ławicki
11. Licze 11.02.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Liczu Z. Ławicki
12. Rozpędziny 12.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa R. Tul
13. Obory 13.02.2019 16.00 Świetlica Gospodarstwa Obory R. Tul
14. Mareza 14.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa, ul. Długa 5 R. Górniewski
K. Struzik
15. Dankowo 15.02.2019 16.00 Urząd Gminy Kwidzyn M. Traczyk
16. Brachlewo 25.02.2019 16.00 Zielona Szkoła M. Ungrowski
17. Rakowiec 26.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa K. Rupar
S. Olszewski
18. Rakowice 27.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa W. Liziński
19. Pawlice 28.02.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa W. Liziński
20 Kamionka 1.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa P. Spaczyński
21. Tychnowy 4.03.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Tychnowach W. Namiak
22. Mareza Osiedle 5.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa, ul. Osiedlowa 6 K. Struzik
R. Górniewski
23. Podzamcze 7.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa K. Struzik
24. Lipianki 11.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa S. Wudarczyk
25. Pastwa 12.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa S. Wudarczyk
26. Gurcz 13.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa R. Świerczyński
27. Korzeniewo 14.03.2019 16.00 Szkoła Podstawowa w Korzeniewie R. Krupa
28. Gniewskie Pole 15.03.2019 16.00 Świetlica kulturalno-oświatowa S. Wudarczyk

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.