We wtorek, 05. lutego, w Szkole Podstawowej w Nowym Dworze, odbyła się pokazowa lekcja Wf-u z udziałem Pana Artura Siódmiaka, byłego piłkarza ręcznego, wielokrotnego reprezentanta naszego kraju, olimpijczyka, v-ce mistrza świata. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych, z terenu Gminy Kwidzyn. Dzieciom kibicowali, obecni na wydarzeniu, Wójt Gminy Kwidzyn Pan Dariusz Wierzba, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze Pani Jolanta Bryczkowska oraz nauczyciele. Impreza odbyła się w ramach współpracy, jaką Gmina Kwidzyn prowadzi z Fundacją Artura Siódmiaka.
Zajęcia dla dzieci poprowadzili, współpracujący z Fundacją, piłkarz ręczny Marcin Siódmiak i trener personalny Sebastian Trojanowicz. Lekcja Wf-u przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, na twarzach dzieci gościły nie tylko zmęczenie, ale również uśmiechy i zadowolenie. Na zakończenie zajęć, dzieci zostały podzielone na drużyny i rozegrały turniej piłki ręcznej, który sędziował Pan Jerzy Stankiewicz. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe koszulki. Całość wydarzenia zwieńczyło wspólne zdjęcie.

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.