W związku ze zbliżającym się naborem wniosków w ramach PROW 2014-2020, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane w Urzędzie Gminy Kwidzyn, które odbędzie się w dniu 14.11.2017 (wtorek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy Kwidzyn.

Spotkanie skierowane są do potencjalnych wnioskodawców , a jego celem jest zapoznanie ze specyfiką i zagadnieniami dotyczącymi przygotowania wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach PROW 2014-2020, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


Zapraszamy serdecznie

Informacji związanych ze spotkaniami udzielają pracownicy Biura PLGD telefonicznie:
55/ 261 37 06 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 

 

 

Copyright © 2015 Urząd Gminy Kwidzyn. Wszelkie prawa zastrzeżone.